foto

Marka Truck Trailers Service utworzyła się z ideą

Marka Truck & Trailers Service utworzyła się z ideą o realizowaniu profesjonalnych reparacji równocześnie pojazdów ciężarowych jak i osobowych. Spółka ma paroletnie doświadczenie w naprawie samochodów, jakie przekłada na wysoką jakość sugerowanych działań. Spółka T&T Service zapewnia indywidualne stosunki do Konsumenta, właściwą diagnozę oraz naprawę. Zakład ma właściwie wyekwipowany warsztat, aby.

Zobacz więcej ...

foto

Firma TruckTrailers Service

Firma Truck&Trailers Service powstała z ideą o realizowaniu fachowych reparacji równocześnie pojazdów ciężarowych jak i personalnych. Marka posiada wieloletnie doświadczenie w naprawie samochodów, które przekłada na nadzwyczajną gatunkowość sugerowanych działań. Firma T&T Service gwarantuje jednostkowe ustosunkowanie się do Kontrahenta, adekwatną adnotację oraz regenerację. Firma ma właściwie wyposażony warsztat, by realizować nawet najbardziej skomplikowane renowacje. Spółka T&T Service powstała.

Zobacz więcej ...

foto

Spółka Truck Trailers Service

Spółka Truck & Trailers Service powstała z zamysłem o oferowaniu profesjonalnych napraw jednocześnie pojazdów ciężarowych jak i osobowych. Marka ma długoletnie doświadczenie w naprawie samochodów, jakie przenosi na nadzwyczajną jakość podpowiadanych działań. Firma T&T Service zapewnia indywidualne podejście do Kontrahenta,.

Zobacz więcej ...

foto

Reprezentantem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr

Reprezentantem przedsiębiorstwa Fizjosports jest Piotr Czarnecki, fizjoterapeuta z wieloletnim przysposobieniem. W 2014 roku zadecydował ziścić naukę w Osteopathie Schule Deutschland, teraz Akademia Osteopatii przypisana do Osteopathic European Academic Network – konfederacji konsolidującej najdoskonalsze instytucje edukacyjne osteopatyczne w Europie. Poprzez trzy lata kształcenia Piotr Czarnecki zrealizował ponad 20 trzydniowych przeszkoleń z medycyny osteopatycznej.

Zobacz więcej ...