Tutaj jesteś

Robisz paznokcie hybrydowe? Koniecznie poznaj te akcesoria!

30 czerwca 2021 Pielęgnacja

Może się wydawać, że samodzielne wykonywanie paznokci hybrydowych jest trudne. Jednak wcale tak nie jest! Wystarczy tylko spróbować, a szybko okaże się, że dobrze sobie z tym radzimy. Oczywiście nie może zabraknąć nam cierpliwości i precyzji, ale naprawdę nie jest to trudne. Obecnie mamy wiele przydatnych akcesoriów, które mogą jeszcze bardziej ułatwić robienie paznokci hybrydowych w domu. Sprawdź, co Cię zainteresuje i kupuj!

Akcesoria ułatwiające obróbkę paznokci

Jak wiadomo, robienie paznokci hybrydowych to nie tylko samo malowanie i zdobienie. Płytkę trzeba odpowiednio przygotować! To właśnie przy tym zadaniu potrzeba najwięcej akcesoriów. Najprostszym rozwiązaniem jest zakup frezarki. Pozwala ona na bardzo szybkie i sprawne usunięcie skórek, a także zmatowienie płytki. Możemy z jej pomocą bardzo łatwo ściągnąć stylizacje! To bardzo użyteczny sprzęt, który z pewnością warto mieć. Oprócz tego warto wyposażyć się w bloczki polerskie oraz drewniane patyczki. Są one potrzebne do ewentualnych drobnych poprawek i przydają się naprawdę często! Warto też pomyśleć o specjalnym urządzeniu, które zasysa wszelkie pyłki z piłowania paznokci. Dzięki temu nie mamy za dużo do sprzątania, a co więcej – nie wdychamy całego tego pyłu!

Akcesoria do malowania paznokci

Kolejna grupa to akcesoria już stricte do robienia paznokci hybrydowych. Tutaj znajdziesz masę ciekawych produktów, które pomogą Ci w stworzeniu naprawdę świetnych stylizacji. Ostatnio bardzo modne są stemple do paznokci. Zestaw składa się z przezroczystej, silikonowej gąbki oraz metalowej płytki z wzorkami. Nakłada się kroplę lakieru na wybrany wzór, przeciąga specjalną szpachelką i następnie przenosi na paznokieć za pomocą stempelką z silikonową gąbką. Efekt jest naprawdę świetny! Możemy stworzyć dowolne wzorki na paznokciach bez większego wysiłku! Bardzo przydatne są też zestawy pędzelków. Służą one nie tylko do malowania wzorków, ale też np. do strzepywania brokatu czy pyłków, albo poprawiania delikatnych niedociągnięć.

Wyższy level malowania paznokci!

Odpowiednie akcesoria mogą w znacznym stopniu ułatwić nam robienie paznokci. Co więcej, możemy wtedy dużo szybciej je wykonać! Warto wybrać właśnie te akcesoria, które są praktyczne i z których na pewno będziemy korzystać. Wtedy na pewno będziemy zadowolone z zakupu! Oczywiście tych akcesoriów jest znacznie więcej, jednak my polecamy właśnie nie. Z resztą możesz zapoznać się np. na stronie http://ohbeautywarsaw.pl. Koniecznie sprawdzaj!

jak dobrać serum

Redakcja laime.pl

Witajcie na łamach redakcji Laime – miejscu, gdzie pasja łączy się z wiedzą, a inspiracja spotyka się z informacją! Nasza redakcja to dynamiczny zespół ekspertów, miłośników sportu, urody i zdrowego stylu życia, którzy z zapałem dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniem z czytelnikami.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

Jesteś zainteresowany reklamą?